با کمک ما به دنیای نوین و پیشرفته ارتباطات یعنی اینترنت وارد شوید. با داشتن یک وب سایت، در هر شغلی که باشید و یا هر فعالیتی که داشته باشید، بیشتر دیده میشوید و میتوانید به طور وسیع در مورد شغل و فعالیت خود اطلاع رسانی نموده و با مشتریان و مخاطبان خود، ارتباط بهتری داشته باشید.

طراحی سایت

برای داشتن یک وب سایت خوب، در کنار شما هستیم. ما وب سایت شما را طراحی، راه اندازی و پشتیبانی میکنیم. هدف اصلی گروه رانی این است که شما، بدون کوچکترین دغدغه مسائل فنّی و به راحتی و با کمترین هزینه در دنیای اینترنت حضور مؤثر داشته باشید.

طراحی سایت توسط ما کاملا به صورت حرفه ای و با استفاده از فناوریهای جدید و به روز انجام میشود. همچنین رعایت سادگی و سهولت استفاده در کنار نظم و زیبایی از دیگر ویژگیهای کارهای ما میباشد.

جهت سفارش طراحی سایت و یا دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره موبایل 09194504078 تماس بگیرید.

بسیاری از وب سایتها حتی وب سایتهای معروف و یا متعلق به شرکتهای صاحب نام با اینکه شاید هزینه زیادی هم برای طراحی و راه اندازی آنها شده است، اما دارای ایرادات فنی ریز و درشت بسیاری میباشند. استفاده از فناوریها و امکانات جدید نیز تنها زمانی سودمند است که به درستی و به اندازه در جای خود استفاده شود و در خدمت اهداف یک وب سایت باشد.

بسیاری از صاحبان وب سایتها نیز بیشتر به ظاهر و زرق و برق سایتهایشان اهمیت میدهند تا به نکات فنی و محتوای سایت. ظاهر زیبا تنها یکی از ویژگیهای یک سایت خوب میباشد. محتوای پربار و رعایت نکات فنی طراحی و برنامه نویسی از دیگر ویژگیهای مهم یک وب سایت میباشد که در کنار ظاهر زیبا باید مورد توجه قرار بگیرد.

طراحی سایتبهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که به اختصار به آن سئو گفته میشود نیز یکی دیگر از مسائل مهم در طراحی سایت میباشد. سئو در واقع ابزاری برای بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل میباشد. علاوه بر یک سری تکنیکها و ابزارهای مورد نیاز که در سئو کاربرد دارد، محتوا و نکات فنی طراحی و برنامه نویسی یک وب سایت نیز تأثیر زیادی بر سئو دارد.

یک سری کارهای دیگر مثل گرفتن بک لینک یا تبلیغات و ... نیز به عنوان جزئی از سئو به اشتباه مطرح میشود که در واقع این چنین نیست و آنها خود ابزارهایی دیگر در کنار سئو سایت برای بالا بردن رتبه سایت میباشند و به سئو سایت ربطی ندارند.

اگر وب سایت شما هم آنچنان که باید و شاید به صورت اصولی طراحی و راه اندازی نشده است، میتوانید از خدمات ما جهت بهینه سازی وب سایت خود استفاده نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره میتوانید با شماره موبایل 09194504078 تماس بگیرید.